O inwestycji

Znajdź swoje nowe miejsce do życia, poczuj niepowtarzalny klimat i wyznacz rytm miasta Krakowa.
Chcesz mieszkać w dynamicznie rozwijającym się miejscu? Cenisz sobie komfort miasta, oszczędność czasu i funkcjonalność? Idealnie trafiłeś! Wybierz apartamenty Lwowska 10 Residence w Krakowie! Ta inwestycja to ekskluzywne, a jednocześnie idealnie wpisane w historyczną tkankę Starego Podgórza dwa budynki o x kondygnacjach nadziemnych, które posiadają x luksusowych apartamentów mieszkalnych o przestrzennym rozkładzie i różnorodnych metrażach. Na parterze przewidziano lokale usługowe, a na kondygnacji -1 wielostanowiskowy garaż podziemny. Wykorzystane technologie łączą tradycyjne walory użytkowe z solidnymi materiałami. Obiekt Lwowska 10 Residence wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia lokali. Zapewni to luksus i wygodę najbardziej wymagającym użytkownikom. Najważniejsza cecha, a zarazem element wyróżniający tę zabudowę to oczywiście elegancja i design.

Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji.

Mapa inwestycji Lwowska 10 Residence


Apartamenty przy ul. Lwowskiej to wymarzone miejsce dla ludzi ceniących dostęp do bogatej infrastruktury Krakowa i kochających urokliwą historyczną architekturę. Zamieszkując tu, wkraczacie w tętniący energią świat kultury, sztuki, strefy rekreacji, biznesu i rozrywki. Inwestycja zlokalizowana jest w sercu Starego Podgórza; blisko placu Bohaterów Getta, CRICOTEKI, Parku Bednarskiego, szybko rozwijającej się dzielnicy Zabłocia, Kazimierza i Bulwarów Wiślanych, z dostępem do świetnej infrastruktury handlowo – usługowej. Z Inwestycji Lwowska 10 Residence szybko i bezproblemowo dotrzesz na przystanek autobusowy, a codzienna droga do pracy, czy szkoły będzie prawdziwą przyjemnością. W otoczeniu zabudowy znajdują się przystanki komunikacji autobusowej i tramwajowej „Plac Bohaterów Getta” i „Limanowskiego” oraz nowopowstałej stacji kolejowej „Zabłocie”.
Ta oferta to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie doskonałą lokalizację i najwyższą jakość rozwiązań wykonania. Kreujemy wymarzone miejsce do życia, gdyż kierujemy się głównie wartościami: orientacją na człowieka i jego potrzeby, trwałością, profesjonalizmem i solidnością.
Tworzymy Twoją indywidualną przestrzeń.

Zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne umożliwią
również obniżenie kosztów użytkowania lokali mieszkalnych, poprzez
zamontowanie systemu: monitoringu, inteligentnego domu, wideodomofonu i doprowadzenie światłowodu do każdego mieszkania. Dla Państwa
komfortu nasza Lwowska 10 Residence wyposażona zostanie w system monitoringu, obszerną
windę, antywłamaniowe drzwi wejściowe, wysokiej jakości, trójszybową stolarkę okienną oraz instalację klimatyzacji a dziedziniec wewnętrzny zostanie zagospodarowany jako piękny ogród do dyspozycji mieszkańców.

Atuty Inwestycji:

 • funkcjonalne układy mieszkań
 • interesująca i nowoczesna bryła budynku
 • rozbudowana infrastruktura w okolicy (linie tramwajowe, autobusowe oraz kolejowe)
 • podwyższony standard wykończenia elewacji,
  klatek schodowych, mieszkań
 • optymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego
 • oprogramowanie sterujące Inteligentny Dom – Inteligentny Budynek
  (sterowanie ogrzewaniem, sterowanie oświetleniem)
 • zamontowanie systemu: monitoringu,
 • monitoring i wideodomofon
 • doprowadzenie światłowodu do każdego mieszkania
 • instalacja klimatyzacji
 • dziedziniec w formie ogrodu;
 • prestiżowa lokalizacacja w centrum Krakowa;
 • tkanka miejska o historycznym znaczeniu;